Silver Midmarket Solution Provider

V červenci roku 2012 jsme dosáhli Silver úrovně v rámci programu Microsoft Partner Network s kompetencí Midmarket Solution Provider. Získáním tohoto ocenění pokračujeme ve zvyšování naší odbornosti a tím i kvality našich služeb.

MCP

Příležitosti k rozšíření nabídky našich služeb a jejich dalšímu zlepšení:

  • přístup na nové trhy, na kterých lze uplatnit nejnovější technologie
  • získání nových znalostí v oblasti marketingu a prodeje
  • prohloubení obchodních i technických znalostí díky dostupné sérii školení
  • inovativní produkty, díky nimž můžeme stimulovat poptávku
  • digitální marketing a sociální média jako atraktivní možnost komunikace se zákazníky
  • kompetence, které budou přizpůsobené nákupním procesům zákazníků
  • kontakt se zákazníky a ostatními partnery na online trhu
  • spolupráce se společností Microsoft vytváří velmi silnou pozici pro plnění potřeb naší společnosti i našich zákazníků
  • spolupráce s dalšími partnery v rámci programu přináší nové příležitosti a zkušenosti

Získání Silver Competency

Získání Silver Competency nám umožňuje prokázat zkušenosti a znalosti s ohledem na potřeby zákazníků a ve spolupráci se společností Microsoft využíváme výhody přízpůsobené na míru našim podnikatelským potřebám. V rámci programu Microsoft Partner Network existuje celkem 29 stříbrných kompetencí, které souvisejí mj. s modely optimalizace infrastruktury, s produkty, skupinami zákazníků nebo s multiplatformními řešeními a odpovídají informačním kampaním společnosti Microsoft zaměřeným na konkrétní požadavky zákazníků.

Podrobné rozdělení kompetencí v rámci Microsoft Partner Network

kompetence

Aktuality

6. ročník akce „Otevíráme dveře vzděláním“, kterou pořádá Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň, proběhne 1. listopadu 2018. SOFO se této akce zúčastní letos poprvé a nabídne studentům zejména odborné praxe a stáže.

V úterý 24. dubna 2018 uspořádá Metropolitní univerzita Praha ve svém Univerzitním středisku v Plzni veletrh práce s názvem „Jak na kariéru a nezbláznit se“, kterého se jako partneři akce také zúčastníme.

Již několik let zajišťujeme pro České vysoké učení technické údržbu a rozvoj integrovaného systému řízení. Tato činnost zahrnuje kromě revize stávající systémové dokumentace také přípravu na každoroční audity. V letošním roce byla navíc provedena úprava dokumentace ITSM v duchu integrace s celouniverzitní dokumentací v této oblasti. V první polovině září proběhly na ČVUT audity, všechny s úspěšným výsledkem.

V měsíci dubnu jsme zahájili výběrové řízení na poskytovatele mobilních telekomunikačních služeb pro České vysoké učení technické, našeho dlouhodobého klienta. Přestože se jedná o typ výběrového řízení, které bývá v praxi často velmi problematické, podařilo se nám ho úspěšně zrealizovat. Smlouva na nové období byla na konci srpna podepsána.