Napište nám

V rámci splnění své informační povinnosti plynoucí ze znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 Vás tímto informujeme, že tyto Vaše Vámi sdělené osobní údaje v kontaktním formuláři zpracováváme pouze za účelem zodpovězení Vámi zaslaných dotazů či připomínek. K tomuto účelu není nutné udělení Vašeho souhlasu, neboť právním základem pro zpracování je náš oprávněný zájem. Veškeré tyto Vámi zadané osobní údaje budou automaticky odstraněny z naší evidence, a to nejpozději po 10 dnech po ukončení vzájemné komunikace a nebudou tak dále zpracovávány.

Osoba/Firma
E-mail
Zpráva
Opište text z obrázku...

Aktuality

V současné době připravujeme projekt, který bude zaměřen na vývoj informačního systému a aplikace pro strojvedoucí. Aktuálně jsou využívány zastaralé technologie, které je cílem převést do nové podoby a tím zaručit v budoucnosti snadnější rozvoj a údržbu systému a umožnit doplnění další potřebné funkcionality.

V září letošního roku jsme se účastnili veřejné zakázky s názvem „Vytvoření metodiky pro provádění penetračních testů a provedení vzorového penetračního testu www.szdc.cz“. Na základě výsledků výběrového řízení byla společnost SOFO Group a.s. vybrána k uzavření smlouvy.

Naše společnost poskytuje také služby v oblasti společenské odpovědnosti firem vedoucí k zavedení systému managementu společenské odpovědnosti a navržení postupů, jak se CSR ve spojení s konkrétní značkou dále pracovat. Pro rychlejší sběr informací a zároveň postihnutí jinak těžko měřitelných osobních názorů a postojů slouží metodika barvových asociací CA method.

Společnosti Vodafone Czech Republic a. s. již několik let zabezpečujeme fungování integrovaného systému řízení dle ISO 9001, ISO 14001, ISO/IEC 27001, CSR a aktualizaci dokumentace v souladu se zákonem o kybernetické bezpečnosti.