16.červen

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Vývojář/ka

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Vývojář/ka. V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici nám zašlete strukturovaný životopis a vybrané reference na neumeisterova@sofo.cz.

Vývojář/ka

Pozice je vhodná pro studenty a absolventy

Pracovní úvazek: částečný nebo plný úvazek

Minimální stupeň vzdělání: SŠ/VŠ

Nástup: Ihned

Náplň práce:

  • vývoj aplikací ASP.NET C#
  • design a implementace nových modulů SW (vývoj nových funkcionalit systému)
  • návrh databází
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti a projektovým manažerem

  • spolupráce na testování a tvorbě dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s vývojem aplikací v prostředí .NET (C#)
  • znalost ASP.NET MVC, WCF/Web Services, LINQ, Entity Framework výhodou
  • znalosti MS SQL a databázových aplikací
  • systémové myšlení a aktivní přístup k pracovním úkolům
  • zodpovědnost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • stabilní, dlouhodobé, perspektivní zaměstnání
  • tvůrčí práci na rozvojových projektech
  • možnost zajímavého profesního růstu
  • profesní a osobní rozvoj

Benefity: vzdělávací kurzy, školení, možnost práce formou home office

Požadované jazyky: Angličtina – úroveň min. B1 dle Společného evropského referenčního rámce

Místo výkonu práce: Plzeň